توضیحنسخه

توضیحات لازم برای مراجعین و افرادی که ویزیت شده اند

توضیحات برای مراجعین ویزیت شدگان

توضیحات برای مراجعین

بسم الله
با عرض سلام و خوشامد به شما مراجعه کننده عزیز


لطفا توجه داشته باشید این قسمت مربوط به مراجعین و افرادی که ویزیت شده اند می باشد که در نسخه آن ها به عنوان یک دستور درمانی اشاره شده و جهت اطلاع از جزئیات آن دستور، به سایت ارجاع شده اند.

مراجعین محترم می توانند در قسمت «نسخه» سایت موارد ذکر شده در نسخه ی خود را جست و جو کرده و دستور اجرای آن را به سادگی پیدا کنند. قسمت های مختف نسخه مانند غذاها، نوشیدنی ها، مفرده ها، مرکبه ها، موضعی ها و سبک زندگی مطابق با مزاج به تفکیک در سایت موجود می باشند.

اکیدا خواهشمند است فقط دستور مورد توصیه را اجرا کرده و از اجرای سایر دستورات جدا خودداری نمایید که ممکن است باعث بروز عوارضی برای سلامتی شما شود.

همچنین از توصیه این دستورات به دیگران با تکیه بر حدس و گمان شخصی یا تشابه علائم شما با ایشان خودداری نمایید. یک گیاه دارویی یا ماده خوراکی طبی، معمولا به طرق مختلف و در میزان های متفاوت قابل آماده سازی و مصرف است، حتما طبق دستور تجویزی استفاده فرمایید. با وارد کردن نام دستور دارویی در قسمت جستجو، راحت تر می توانید به دستور مربوطه دسترسی پیدا کنید.

انشاءالله صحیح و سالم باشید.

همچنین از متقاضیان محترم  ویزیت خواهشمندیم حتما روز قبل از مراجعه، با تماس با مطب، از  قطعی بودن نوبت خود مطمئن شده و فقط به تماس تلفنی چند هفته قبل یا درج تاریخ مراجعه در کارت نوبت دهی که در نوبت قبلی حضور برایشان نوشته شده  اکتفا نکنند.

با توجه به این که از یک سو، کلیه موارد نوشته شده در نسخه (غذا، دارو، اقدامات کمک درمانی دستی: ماساژ، بادکش، طب سوزنی و …) جهت درمان بهینه و اثربخشی حداکثری لازم الاجرا هستند و از سوی دیگر، به دلیل حجم بالای مراجعین و درخواست ها، ممکن است در نوبت دهی به شما برای ارائه خدمات فوق به طور ناخواسته قصوری صورت پذیرد، حتما شخصا با تماس تلفنی با مطب، پیگیر نوبت گیری مخصوصا برای اقدامات کمک درمانی دستی و انجام کلیه موارد درج شده در نسخه خود باشید و الزاما منتظر تماس منشی نباشید. 

 دکتر میرغضنفری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا