دسته‌بندی نشده

پاکسازی و ماساژ صورت

پاکسازی و ماساژ صورت

پاکسازی و ماساژ صورت


پاکسازی و ماساژ صورت در میان راهکارهایی برای داشتن پوستی شاداب هستند.

یکی از روش های سالم برای پاکسازی پوست، استفاده از بخور به صورت ساده یا همراه عصاره های گیاهی است که طی آن منافذ پوست باز و به صورت سطحی و عمقی پاک شده و باعث خون رسانی بهتر به پوست می شود.

آلودگی ها ، چربی ها و سلول های شاخی از سطح پوست تمیز می شود و پوست مرطوب شده که این رطوبت، خود مانع ایجاد چین و چروک ها می شود.

با انجام تکنیک های شش گانه ماساژ صورت، علاوه بر اینکه مانع از بروز چین و چروک های صورت می شوید، می توانید به جوان سازی سلول های پوست کمک کرده و چهره تان را چند سال جوان تر کنید.

یکی از پرکاربرد ترین فواید ماساژ صورت پیشیگیری از پیری پوست و حفظ جوانی و شادابی آن است.

پاکسازی و ماساژ صورت: جای جوش

جای جوش ها را می توان با راهکارهای به ظاهر ساده اما مفید درمان کرد. جای جوش ها درواقع لکه های قرمز یا قهوه ای رنگی هستند که تا مدت ها پس از اینکه خود جوش از بین رفت، روی پوست نمایان هستند.

پس برای اینکه پوست سالمی داشته باشیم باید همیشه آن را تمیز نگه داریم و به اندازه کافی آب و غذا به پوست برسانیم تا همیشه رطوبتش متعادل باشد.

پاکسازی و ماساژ صورت: حفظ سلامت پوست

بهترین سن برای پیشگیری از پیری زودرس بین 25 تا 30 سالگی است.

برای داشتن پوستی شاداب خوب بخوابید از هوای سالم بهره بگیرید برنامه غذایی درستی داشته باشید آب به اندازه کافی بنوشید.

ورزش کنید، حرکات ورزشی به شادابی پوست و سلامت آن کمک میکند زیرا گردش خون را زیاد کرده و اکسیژن بیشتری به بدن می رساند.

پوست، معتدل ترین عضو بدن است، افراد خشک مزاج معمولاً پوست خشکی دارند و ترها، پوست های بهتری دارند. گاهی مزاج پوست متفاوت از مزاج بدن می شود، مثلا شخصی مزاجش تر، اما پوستش خشک است. احتمال لک پوستی در غلبه مواد زائد مخصوصا سودای زائد بیشتر است. احتمال بروز چین و چروک هم در خشک مزاج ها بیشتر است.

پاکسازی و ماساژ صورت: رویکرد ما

در این مرکز، پزشک مزاج شخص را تشخیص داده و متناسب با مزاج شخص و نوع پوست، تعداد جلسات و نوع روغن و نوع ماساژ پاکسازی صورت تعیین شده و ماسور آن را با توجه به تجربه زیادی که دارد اجرا می کند.

علاوه بر صورت، گردن و بالا سینه هم پوشش داده می شود. معمولا برای مزاج های گرم، از روغن های خنک و برعکس استفاده می شود. برای حجم دادن گونه، از روغن های مرطب حجم دهنده استفاده می شود.

در پایان باید گفت که انجام تمام این کارها باید توسط متخصص این کار انجام گیرد تا با یک روش مشخص و تکنیکی بتواند به بهبودی پوست کمک کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا