دسته‌بندی نشده

خدمات زیبایی در مجموعه بفرمایید سلامتی

خدمات زیبایی در مجموعه بفرمایید سلامتی

خدمات زیبایی

در این مطلب سعی داریم تا شما را با خدمات زیبایی مجموعه بفرمایید سلامتی آشنا کنیم.

یکی از نمودهای سلامتی که برای عموم افراد اهمیت دارد، زیبایی بدن می باشد که عمدتاً شامل رنگ و حالت پوست، مو، ناخن و نیز تناسب اندام است.

با اصلاح سبک زندگی و اصلاح مزاج که شامل تقویت و پاکسازی درونی بدن و اعضا می شود، تا حد زیادی این هدف به خوبی و به طور ماندگار حاصل می شود.

در طب رایج برای نیل به زیبایی، معمولاً به اقدامات موضعی، رو بنایی و رفع علامت اکتفا می شود که بعضاً تهاجمی و دارای عوارضی هم می باشد که ممکن است موقت و برگشت پذیر باشد.

لذا نظر به اینکه دغدغه خیلی از مردم خصوصاً بانوان، حفظ و ارتقای زیبایی صورت و بدن می باشد (به طوری که گاه، خود این دغدغه، منجر به استرس و بهم ریختگی بدن و مزاج و در نهایت مخدوش شدن بیشتر زیبایی می گردد) بر آن شدیم که در کنار اصل حفظ و ارتقای سلامت همه جانبه شخص و درمان بیماری های او، خدمات زیبایی بی عارضه یا کم عارضه طبیعی که غیرتهاجمی یا کمتر تهاجمی هستند را با کمک همکاران پزشک متخصص در طب جدید و هم طب سنتی مکمل، و با هزينه ای بسیار کمتر از کلینیک های زیبایی، بیشتر مورد توجه قرار دهیم.

این خدمات عمدتاً شامل

  • پاکسازی صورت با ماساژ همراه با اسانس ها و عرقیجات گیاهی و نیز ماسک ها و کرم های طبیعی،
  • پلاسماتراپی،
  • هایفوتراپی،
  • میکرونیدلینگ و
  • امبدینگ

می شوند.

اگر شخص در کنار اصلاح مزاج و پاکسازی عمومی داخلی، این خدمات را در مرکز معتبر طب سنتی مکمل و توسط متخصص مربوطه دریافت نماید، موفقیت این روش ها در ارتقای زیبایی (شفافیت و رفع لک و چروک پوست، رفع ریزش مو و بهبود حالت موها، جلوگیری از شکنندگی و بدحالت شدن ناخن ها و بهبود رشد آن ها) و تناسب اندام و اعضای او (رفع چاقی عمومی و موضعی، حجم آوری بخش های مورد نظر) دو چندان خواهد بود.

با آرزوی سلامت و زیبایی بهینه برای شما.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا