اخبارطب سنتی

برگزاری دومین رویداد دعوت با محوریت فناوری‌های حوزه سلامت و درمان

برگزاری دومین رویداد دعوت با محوریت فناوری‌های حوزه سلامت و درمان

دومین رویداد دعوت با محوریت فناوری‌های حوزه سلامت و درمان با موضوع فناوری‌های حوزه سلامت و درمان با مشارکت گروه سلامت آستان قدس رضوی، برخی از دانشگاه‌های علوم پزشکی، ستادهای ذیل معاونت علم و فناوری، انجمن‌های مرتبط و سایر فعالین حوزه سلامت در آبان ماه سال 1402 برگزار می شود.

به گزارش ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی رویداد دعوت به عنوان درگاهی برای عرضه و تقاضای محصولات و خدمات دانش بنیانی، خدمتی است به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان تا ضمن معرفی طرح‌های خود، از فرصت‌های جذب سرمایه، عقد قراردادهای فروش، اخذ حمایت برای تولید و توسعه محصول، رفع برخی از موانع تولید و نقد و ارزیابی تخصصی طرح‌ها استفاده نمایند.

سه محور اصلی شامل دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی و اقتصاد دیجیتال در سلامت و دو محور ویژه شامل فرزندآوری و دیابت برای این رویداد تعریف شده است.

از نظر سطح آمادگی فناوری، فناورانی امکان حضور در رویداد را دارند که حداقل نمونه اولیه محصول یا خدمات را در محیط آزمایشگاهی با موفقیت آزمایش کرده باشند.

طرح‌های واصله در کمیته‌های تخصصی مرتبط با محورهای رویداد اقدام به ارزیابی طرح ها نموده و درصورت واجد صلاحیت بودن وارد فرآیند منتورینگ خواهند شد. کمیته‌های تخصصی متشکل از صاحبنظران صنعت و دانشگاه می‌باشند و طی فرآیند منتورینگ، نکات اصلاحی و تکمیلی را جهت برای ارتقا طرح ها به فناواران اعلام می کنند. پس از پایان یافتن فرآیند منتورینگ، ارزیابی نهایی طرح‌ها توسط کمیته‌ها صورت می‌گیرد و طرح‌های نهایی برای ارائه در روز رویداد مشخص می‌گردند.

همچنین علاوه بر شرکت صنایع پیشرفته رضوی، شرکت‌های گروه سلامت آستان قدس رضوی و سایر سرمایه گذاران از بخش خصوصی نیز در روز رویداد حضور دارند تا به ارزیابی طرح‌ها بپردازند و درصورت تمایل، مذاکرات سرمایه گذاری را با فناوران آغاز نمایند. عقد قراردادهای فروش محصول، مشارکت پروژه‌ای و ایجاد بستر تولید انبوه از جمله مدل‌های تامین مالی است که برای فناوران تدارک دیده شده و از مسئولین دولتی مرتبط با حوزه سلامت نیز دعوت بعمل خواهد آمد تا ضمن حضور در رویداد، با چالش‌های فناوران از نزدیک روبرو شده و مساعدت‌های لازم را بعمل آورند.

شرایط ثبت نام در رویداد فناوری‌های حوزه سلامت و درمان:

فناوران تا 31 شهریور ماه می‌توانند از طریق سایت شرکت صنایع پیشرفته رضوی و کانال‌های معرفی شده در رویداد ثبت نام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا